уроки вокала вокальна школа студія ABSTAR VISION

gallery/abstar (1)

 В нашій студії ABSTAR VISION проводяться заняття і уроки з вокалу, тренінги з постановки голосу, правильному диханню, сценічної мови, акторської майстерності, грі на гітарі, синтезаторі і вокальні курси в Києві. Ви зможете підібрати заняття в найбільш зручне для вас час в двох хвилинах ходьби від метро Шулявська на території кіностудії ім. Довженко. Ми надаємо якісні заняття з вокалу за доступними цінами.
Вокал для новачків і професіоналів - у нас навчитися співати може кожен бажаючий. Ми навчаємо не тільки професійних вокалістів, але й якщо ви шукаєте вокальну школу, щоб навчитися співати з нуля - можете зробити це у нас, ми раді бачити учнів будь-якого рівня підготовки.
Ми працюємо з дорослими без обмежень і з дітьми від 3-х років. Методики подбіраюстя відповідно до віку учня. Навчитися співати ніколи не пізно.
В нашій школі вокалу викладають професійні викладачі. Ви можете вибрати один стиль або кілька: Джазовий, естрадний, рок вокал, академічний (оперний вокал). Для любителів етніки - вокал різних стилів: слов'янський фольклор, пісні зі Східної та Західної Європи, іспанські мотиви, кантрі і багато іншого.
Вас будуть навчати кращі педагоги Києва, які використовують у своїй практиці найефективніші методики навчання.
Ми проводимо уроки вокалу для людей різного віку і різних цільових завдань: підготовка до конкурсів, проектів, співати в караоке, для створення пісень, підготовка до вступу в ВНЗ, вміння співати на сцені і бачити себе на сцені, запис у студії).

gallery/academy_icon1
gallery/academy_icon2
gallery/academy_icon3
gallery/academy_icon4

Найкращі викладачі професіонали

Ефективні методики викладання

Сертифікат встановленого зразка

Якісне навчання за доступною ціною

Чому ми?